Říjen 2015

Nemocnice,škola a milion dalších věcí!

28. října 2015 v 14:21 | C. |  Diary
Hola!
Konečně jsem se dokopala k tomu, Vám napsat zase článek. Poslední dobou mám celkem dost školy, jsem teprve 2 týdnem doma a doufám, že už se do té nemocnice nebudu muset vrátit. V nemocnici nebyla ani wifi, takže jsem neměla žádnou možnost Vám něco napsat. Taky jsem Vám chtěla sepsat článek a pak ho zveřejnit, ale nakonec jsem se v polovině psaní rozhodla, že tak negativní článek nemůžu vypustit mezi Vás, takže jsem všechno vypla a rozhodla jsem se, že si počkáte. A teď, když se mi naskytly jarní prázdniny, tak jsem se rozhodla, že se k tomu dostanu.
Na první fotce vidíte mojí ruku poslední den v nemocnici. Byla jsem totiž po gastroskopii a sestřičky mi ještě nevytáhly kanilu. Jinak co se týče nemocnice, vážně to nechcete! Říkala jsem si, že to bude v pohodě, skoro celý den prospím, budu koukat na notebooku na filmy a seriály, budu číst povinnou četbu, udělám si věci do školy a všechno mi uteče abnormálně rychle. První den jsem myslela, že to nezvládnu ani do večera. Jako vím, že to je celkem přehnané, ale sestry byly mega nepříjemné (až na pár vyjímek) a jídlo se taky 2x jíst nedalo. Co se týče mého pokoje, byla jsem sama jen do první noci, to přivezli moji "spoluležící" :-D. Třetí den mého ležení jí pustily a večer mi přivezli další slečnu, kterou pouštěli až dva dny po mě.
Co se týče druhé fotky, toto bylo co mě na mém pokoji fakt deprimovalo. Ten obraz byl nehorázně depresivní, nechutný a vypadal, jakoby ho kreslil mentálně narušený člověk. Vážně!
Na třetí fotce vidíte moje slovíčka, které jsem se musela naučit na španělštinu (a teď ruku na srdce, myslíte, že jsem se je učila?!:D)
Na poslední fotce vidíte moje další slovíčka,které jsem se musela naučit nebo opsat .Z obou testů mám 1 mimochodem.A jediná moje špatná známka (zatím) je trojka a to z ICT (no tak chápete to?!:-D já fakt ne).

Co se týče školy, jsem úplně, ale úplně utahaná a zničená. Mám toho hrozně moc a vůběc mě to nebaví.Nějak to nezvládám, takže jen čekám, kdy dostanu asi nějakou čtyřku nebo pětku (respektivě už jen čekám, kdy zjistím, co jsem dostala z matiky).
Co se týče prvního obrázku no není to úžasnej plyšák? Já ho úplně, ale úplně potřebuju. Je to pejsek, obrovský pejsek a k tomu plyšák, toto prostě potřebuju! A ještě by mi k tomu vůbec, ale vůbec nevadily pivoňky nebo růže. No pořád nevím, kdo by mi ho mohl koupit. Vidím to na nejlepší kamarádku!:-D
Co se týče druhého obrázku miluju dýňovou polévku! A zrovna teď, když je limitovaná edice "instantní" dýňové polévky, mám zákaz jíst jídla, které jsou instantní (a taky kořeněné,příliš solené, smažené, nesmím ani pít kávu). Takže jsem aspoň u ségry našla úžasný recept na dýňovou polévku. Takže to vidím tak, že si jí v nejbližší době udělám!<3
Co se týče toho třetího vídíte moje známky! Vidíte to, jak jsem šikovná (no po tom,co uvidím matiku, myslím, že moc šikovná nebudu!:-D) A hlavně vidíte, jak málo známek zatím máme? A to je už skoro konec měsíce. Ale vůbec, ale vůbec mi nevadí, kolik píšeme těch testů, protože mi to příjde fakt hrozně moc!:-D
A co se týče posledního obrázku vidíte moje zápisky z podnikéve ekonomie. Ten předmět mě vůbec, ale vůbec nevadí a příjde mi hrozně složitý! Hlavně se mi blbě učí, protože jsou zápisky dost odborné (co bych asi čekala na střední, že) a hlavně se víc soustředím na zápisky (ať se mám aspoň z čeho učit) a ne na výklady (protože pak pro změnu nestíhám zápisy).No to by bylo nejspíš naprosto normální, jediný problém je v tom, že já se učím auditivně, což znamená to, že se nejvíc naučím pomocí výkladů, takže teď už asi chápete, proč se mi podnikovka (a většina našich předmětů) tak blbě učí!:-D

Tak zatím! A těšte se na další články! <3
Vaše C.

O pivoňce & jiřince, škole a nemocnici

9. října 2015 v 22:59 | C. |  Diary
Konečně jsem se dostala k tomu,abych Vám všechno napsala.Co se děje, jak se mám, proč jsem tak dlouho nepsala. Na začátek, chci říct, že jsem čekala první měsíc školy, jako největší wow v mém životě, co se školy týče.No to bylo vtipný,co?Absolutně žádný wow efekt nebyl, nic takovýho (bohužel ani podobnýho) nebylo.Ale alespoň Vám řeknu co kolektiv. Ten nadpis "O pivoňce & jiřince" se týká překvapivě mojí třídy. Co se týče kluků, mám nejlepší spolužáky. Co se týče holek, mohlo to být horší, ale více méně se nejvíc bavím jen s jednou, která sedí vedle mě. Jinak kluci jsou parádní, nejvíce mám ráda Jiřinku (ano,jmenuje se Jiří a já mu kvůli toho,že tvrdí, že jsem růže- vlastně teď už pivoňka,říkám Jiřinko). Je to vážně složitý a chápu,že Vám nad tímto začne rozum stát.Vrháme se na druhou část článku,škola obecně. Je toho MOC. Sakra moc,je měsíc a "půl" za mnou a já nevím, co mám dělat dříve.Známky ani nebudu raději zmiňovat (a to,že jsem v prváku,bych asi taky neměla s těmito výsledky říkat).

Co se týče,poslední části-nemocnice...Jo bohužel,pořád NIKDO neví co mi je,furt mě bolí břicho a doktoři nechápou čím to může být,takže musím do nemocnice.Ať se dělají všechna vyšetření při jednom.Asi to zní hrozně špatně,ale chci ať už něco najdou,ať aspoň Vím,co si brát za prášky,když mě to fakt bolí,jakože BOLÍ.A tak půjdu na týden do nemocnice-no co říct,jen doufám,že bude volný nadstandart,protože nesnáším lidi (respektivě kohokoliv,kdo dělá něco, co mi vadí).Taky moc nemusím malé děti a to mě poslali na DĚTSKÉ ODDĚLENÍ. (Parádička,co říkáte).

Taky bych ještě ráda řekla to,že na každého čtenáře musím působit hrozně,neustále si stěžuju,jsem mega negativní člověk a na ničem nevidím nic pozivitního (až na Jiřinku,že). Taky bych ještě ráda řekla,že jsme se fotili ve škole na ISIC karty,děláte si srandu? Ten výsledek je perfektní maximálně na svatební video,kde se dávají všemožné trapné fotky (doufám,že víte co myslím).Vypadám tam naprosto jinak,jako bych měla 9,asi 120kilo,vlasy jak kdybych si koupila nekvalitní paruku:-).Jo a málem bych zapomněla,že tam vypadám,jako kdybych brečela.Takže si prosím udělejte obrázek samotní.

Konečně koukám na X FACTOR UK,věc na kterou čekám každý pátek.Nedokážu si ani ve snu představit,čím ti účastníci procházejí,to musí být obrovský nátlak.Prostě to,že se všechno může změnit v pár sekudnách,šílené.Já prostě nevím,jestli bych toto zvládla.Vlastně jo,vím,nezvládla.

V tomhle směru,jsem hrozně stydlivá,mám hrozný strach,respektivě trému,když jdu zpívat,miluju to,ale prostě v momentě,kdy si stoupnu před publikum,kde je 100 a více lidí,nebo lidi ,které 100% neznám,začinám se klepat.To všechno přestane ve chvíli,kdy se vcítím na 100% do písničky,vyzpívám největší zlom a už jsem si sama sebou jistá. Je to naprosto dokonalý,nepopsatelný pocit,ale před tolika lidmi?Musí to bejt obrovský nátlak.

Jo jinak,jsem si stáhla samozřejmě koupila 1390 filmů a her,ať se v té nemocnici nenudím,hlavně po večerech,kdy se mi hrozně špatně usíná v nemocničním (a vlastně jakýmkoliv neznámým) prostředí.Mám pomalu problém usnout doma,natož v nemocnici,no.

Ale aspoň mám postaráno o návštěvy,chce za mnou přijít ségra a její kamarádky z Prahy,moje nejlepší kamarádka a možná i její ségra,můj nejlepší kamarád,další kamarád,moje Jiřinka (ta mi donese žvýkačky,nejlépe červené -stejně si stojím za tím,že ten obal je růžovo-červený).A hlavně by mi měli přijít rodiče ((to je samozřejmě jasné).

Jo a abych nezapomněla,co se mi dneska stalo.Bylo asi 19:40 a já šla vysávat,říkám si,mezitím si aspoň předehřeju troubu a pak tam dám na 10 minut mini pizzu,fajn,aspoň pak nebudu dlouho čekat.Tak vysávám a asi po 5 minutách cvak,absolutní tma.A hádejte co se stalo-VYPL SE MI CELÝ PROUD V BYTĚ! Tak volám taťkovi,že se vypl proud,tak přišel domů,samozřejmě mě seřval ,že je jasné, že se to stalo, když vysávám, mám zaplou televizi, notebook na nabíječce a ještě předehřívám troubu. Mamka řekla,že to rozhodně normální není,že máme blbě něco s elektřinou,tak nevím co si mám teda myslet!:-D

Jo a ještě to,že musím začít číst povinnou četbu,teď mám doma Sophiinu volbu,Deník Anny Frankové a Malého Prince.

Tak zatím,mějte se a čekejte (teď už vážně) větší přísun článků)