Listopad 2015

Děkuji za Vaši přízeň a.k.a. hranice 1000 návštěv blogu!

30. listopadu 2015 v 11:01 | C. |  názory,jak vidím věci já, rady a tipy

Ahoj!

Zdravím Vás všechny u dnešního článku, který je trošku netypický, jednak z toho důvodu, že ho už nikdy jindy nenapíšu, ale také z toho důvodu, že ho píšu v pondělí dopoledne (což znamená to, že jsem nemocná). Chci Vám hrozně moc poděkovat za to, že jsme překonali hranici 1000 návštěv blogu. Původně jsem článek chtěla napsat hned v ten den, kdy by bylo číslo na toplistu jen něco málo přes 1000, nicméně jsem tento fakt zaznamenala až když se číslo vyšplhalo na 1400.
Nevím, co Vám k tomu říct. Za tento týden je návštěv 521, což je fakt neuvěřitelné číslo na to, že jsem nebyla nějak extrémně aktivní (právě naopak). Nevím, jestli nebyl můj blog někde sdílen, nebo jakým způsobem se toto stalo, nicméně (ať už to bylo jakkoliv) Vám zase moc děkuji!

Doufám, že do Vánoc stihneme překonat 2000 návštěv a posuneme se tak o další krok vpřed!
Vaše C.


30 day SHRED- a.k.a.jsem naprosto unavená

26. listopadu 2015 v 20:45 | C.

Ahoj sluníčka!

Dneska je čtvrtý den mé výzvy, čtvrtý den relativně velkého makání, čtvrtý den, kdy se nestíhám v podstatě učit, natož cvčit. Ale jde vidět, že když se chce, tak to jde. Jde to, ale fakt těžce. Dneska jsme psali test z češtiny a práva, no na to, jak dlouho jsem se učila, mám pocit, že při nejlepším budu mít 3. Jinak ještě abych nezapomněla, zítra píšu z účetnictví, které absolutně neumím, ale sílu na to, abych se učila, už opravdu, ale opravdu nemám!:-) Co se týče toho jak mi je, co mě bolí, etc. tak mi je celkem dost unaveně. Příjde mi, že ta výzva utíká hrozně pomalu, ale myslím, že to se v druhé polovině přehoupne a začne mě to bavit, protože na to budu už zvyklá.
pink, nike, and sport image

30 day SHRED- a.k.a. pojďte do toho se mnou!

23. listopadu 2015 v 16:20 | C. |  Fitness <3
Ahoj!
Vítám Vás u dnešního nového článku, dnes Vám napíšu něco nového. Něco, k čemu jsem se rozhodla, protože chci nejhezčí Vánoční dárek, který si můžu sama sobě dát. Dárek, který nestojí žádné peníze, jenom čas a úsilí. Dárek jménem krok blíže, k vysněné postavě. Jedná se o tzv. 30 day shred. Rozhodla jsem se, že už si přestanu říkat samé "zítra" a začnu již dnes, tedy o den dřív, než jsem měla v plánu.

Na začátek- O CO SE JEDNÁ?lace
Toto je otázka, kterou si možná položí několik z mých pravidelných čtenářů. 30 day shred, je soubor 3 videií, kterými se máte řidit po dobu 30 dnů. Každé video trvá zhruba 30 minut. Videa jsou rozděleny na 3 levely. Každý level cvičíte 10 dní, levely jsou uspořádané samozřejmě podle náročnosti cviků. V každém z videí, Vás bude provázet Jillian Michaels. Jillian Michaels dělá cardio, promíchané s posilováním, což je prý nejefektivnější cesta k zhubnutí, za tak rychlou dobu (30 dní).

Co na cvičení budu potřebovat?lace
Na cvičení budeme potřebovat pouze nějakou podložku, činky (nejlépe 1kg, může být víc, ale samozřejmě i méně) a nejlépe i odhodlání a čas!
fitness image

Filmy, které miluji a vy je musíte vidět taky! #1

21. listopadu 2015 v 21:43 | C. |  názory,jak vidím věci já, rady a tipy
Vítám Vás u dnešního článku, dnes Vám řeknu, jaké filmy mám hrozně ráda, jejich názvy, mé hodnocení a proč je musíte vidět. Tak jdeme na to.

1.LOL(A)
movie, gif, and lol image
Tento film naprosto miluju! Romantická slaďárna o tom, co prožívají holky. Ať už vše okolo kluků nebo to, že si nerozumí s rodičemi. Určitě bych je doporučila všem, kteří hledají něco pro podzimní (vlastně zimní, jarní i letní) večery! :-D Toto je film, který Vás prostě neomrzí a budete mít na něj náladu za každé situace.
Moje bodování- starstarstarstarstar
K hodnocení- Film je naprosto perfektní, dobrý perfektní příběh, dobří perfektní herci, nic co by mě odvádělo od pozornosti. Jo a abych nezapomněla, ještě dobré písničky.

Jak se stát úspěšným studentem ~

19. listopadu 2015 v 18:43 | C. |  názory,jak vidím věci já, rady a tipy
Vítám Vás u dnešního článku, dnes jsem se opět rozhodla, že Vám napíšu me rády a tipy, k tomu jak být úspěšným studentem a.k.a. jak mít dobré známky. Vůbec v tom nehledejte to, že jsem nějaká pilná studentka, spíš vůbec nevím co napsat, ale mám náladu Vám něco napsat. No nevadí, jdeme na rady.

1.DIÁŘ
Nejspíš správně čtete slovo DIÁŘ. Díář je poměrně důležitá věc, protože Vám pomůže, zorganizovat Váš čas a plány. Já si do diáře píšu nejčastěji různé písemky, úkoly a prezentace, abych ve všem měla jasno.

2.POZNÁMKOVÝ BLOK
Toto je věc, kterou jsem se naučila od mojí spolusedící ve škole. Do poznámkového bloku si píšu jednak to, jaké tématické okruhy na testy máme, ale také organizační věci (např. kdy máme prázdniny), ale také e-maily učitelů, přihlašovací údaje k školnímu webu, bakalářům, atd.

3.NEPODCEŇUJTE ŽÁDNÝ TEST
Nepodceňujte žádný test a ani přípravu na něj. Každý test tvoří vaší známku, nezapomínejte na toto!:-)

Jak se rozhodnout na jakou střední školu jít?

18. listopadu 2015 v 15:35 | C. |  názory,jak vidím věci já, rady a tipy
Ahoj všichni!
Dneska Vás vítám u poměrně důležitého článku, pro všechny, kteří momentálně studují poslední ročník základní školy. Proč jsem se rozhodla Vám napsat o tomto článek? Protože já sama toto musela řešit minulý rok a tak vím, co všechno kolem toho je.Článek je určen převážně pro ty, kteří nevědí a nemají ŽÁDNOU představu, kam jít na SŠ.

1.NAPIŠTE SI NA PAPÍR CO VÁS BAVÍ
Vemte si jeden papír a napište si na něj všechny aktivity, která Vás baví. Na internetu si najděte souhrn všech SŠ ve Vašem městě/ kraji. Zkuste si najít obor, který je blízko Vašim oblíbeným aktivitám. Např. napíšete si, že Vás baví komunikovat s lidmi, psát články na blog, vyjadřovat své pocity. Na internetu najdete, že poblíž vašeho města je škola, která se zaměřuje na žurnalistiku (což by Vám nejspíš, dle vašich aktivit sedělo)

2.NAPIŠTE SI V ČEM JSTE DOBRÝ / DOBRÁ
Zkuste si také napsat na papír nebo jen popřemýšlet nad tím, co děláte, nejlépe závodně (sport) nebo se tomuto věnujete nejen doma (např. zpěv, herectví, apod.) Zkuste talentové zkoušky na tzv. umělecké nebo sportovní školy.

3.NAPIŠTE SI V JAKÝCH PŘEDMĚTECH EXCELUJETE
Toto si nejspíš nemusíte ani vypisovat, koukněte se na to, jaké známky momentálně máte. V případě, že plavete v chemii, je logické, že podávat přihlášky na chemickou SŠ, nebude asi to pravé ořechové. Ale pokud máte jedničku např. z přírodopisu nebude špatné jít na přírodovědné lyceum nebo na přírodovědné gymnázium.

Chybí mi...

16. listopadu 2015 v 18:49 | C. |  Diary
Chybí mi, v podstatě mi chybí jako nic jiného na světe. Chybí mi letošní a loňské léto. Nevím, které více. Každé mělo něco do sebe a na každé nikdy nezapomenu. To minulé mi přineslo někoho, koho jsem tak ráda poznala. Letošní mi přineslo silný zážitek a to první dovolenou s mamkou a ťatkou najednou. Aby bylo jasno, taťka s náma nikdy k moři nechtěl, říkal, že nesnáší léto, vedro, vysoké teploty, atd., atd. Po letošní dovolené si ale uvědomil, že dovolená je nejlepší forma odpočinku a nádherných zážitků na světe.

Čtvrtletní vysvědčení, škola a další nepříjemnosti

11. listopadu 2015 v 19:09 | C. |  Diary
Hola!
Konečně jsem se Vám ozvala, co? Dneska jsem se rozhodla, že Vám konečně napíšu. Vůbec nevím, kde začít. Konečně se mi vrátila sestřenka z Ameriky (kde byla cca 7 dní) a já se s ní konečně v pátek viděla. V pátek jsem šla ze školy dříve, protože mi bylo příšerně, měli jsme mít 8 hodin, ale já byla ráda, že jsem zvládla ty 4, které jsem tak tak useděla. Večer jsme jely na rodinou oslavu narozenin dcery našich známích. Byla tam i moje sestřenka, takže je zase o čem psát!:-D
Na první fotce vidíte ohňostroj z páteční oslavy, bylo to hrozně super, akorát se mi přesně v půlce ohňostroje vypl mobil a zapl se až když ohňostroj skončil. Tomu říkám zákon schválností!:-D
Na druhé fotce vidíte nejhnusnější věc, kterou jsem kdy jedla. BEAN BOOZLED jsou fakt hnusný, pro ty, kteří neví o co se jedná, jsou to v podstatě želé fazolky, různých barev. Každá barva má dvě příchutě, buď tu dobrou a nebo tu hnusnou. A hnusnou myslím - nechutnou - např. Ponožky,zvratky, psí žrádlo, skunk spray, zkažený sýr, zkažené vejce, apod.
Co se týče třetí fotky- mňam, mňam a mňam, úplně úžasný čokoládový dort, s jahodovým krémem pokrytý marcipánem! <3
Co se týče poslední fotky- já se zamilovala. Paradoxně do sladkosti, kterou mi sestřenka stejně jako Bean Boozled přivezla sestřenka z Ameriky. Je to hrozně dobrý a je mi fakt na nic z toho, že se nikde Reese's nedají sehnat (kromě tuzexovky.cz, candystore.cz a dalších e-shopů)

První obrázek, v sobotu mě vytáhl kamarád ven, prošla jsem s nim dve obchodni centra jen tak, na otocku, jeden park minimalne 10x, šla na zastávku, ze které jsem s ním šla pěšky domů a pak si myslela, že mi upadnou nohy. Vzhledem k tomu, jaký je můj denní průměr, musíte chápat, jak jsem trpěla!:-D
Co se týče druhé fotky, já to prostě miluju! Fruitisimo má limitovanou edici zmrzliny- maková příchuť- a já musím říct mňam, fakt je úúúžasná! Teď si jí dávám každou neděli, když jdu s mamkou nakupovat!
Co se týče druhé fotky, nejvíc úžasná a slaďounká taška, ve které jsem dostala všechny sladkosti z Ameriky, mám to ale úžasnou sestřenku, co?:-D
A ta poslední fotka, to je věc, kterou jsem se ještě neodhodlala zkusit, jedná se o Chilli lízátko, které mi sestřenka přivezla z Mexika. Jo a ještě mi přivezla tužku z Jamajky, tu jsem Vám ale zapomněla vyfotit.

Taky jsem se konečně odhodlala k tomu, abych si přetáhla fotky z mobilu do počítače a všechny vymazala. Najednou mám půlku paměti volnou, to je hned lepší pocit!:-D Včera byly třídní schůzky, vychází mi samé jedničky a dvojky, jen jedna 4 (z matiky, protože mám jen jednu známku) a taky jednu 2-3, což už ani nevím z čeho mám. Nevadí, všechno se budu snažit vylešpit.

Jo a málem bych zapomněla, že jsem konečně přečetla první knihu z povinné maturitní četby- Malého prince, u konce se mi chtělo celkem brečet, což mě fakt překvapilo!:-D Teď začínám číst Deník Anne Frankové a celkem se mi ta kniha začíná líbít, což je jen a jen dobře, protože mám za 2 týdny vrátit knihy do knihovny a půjčit si další na čtení a hlavně rovnou i na Vánoční prázdniny, protože to budu mít hrozně moc volna.

Tak zatím a užíjte si týden!