Leden 2016

jsem unavená a.k.a. čeká mě nejhorší týden školy

10. ledna 2016 v 19:50 | C. |  Diary
Ahoj sluníčka!
Dneska je neděle, den, který absolutně nesnáším a v podstatě mi absolutně do víkendu nezapadá, protože s ním přicházi spousta povinností a samozřejmě i učení. Zítra píšu z práva...zjistila jsem, že se absolutně neumím učit, protože POKAŽDÉ, když už vezmu do ruky ten sešit, abych si ty látky přečetla a snažila se je spojit s informacemi, které už mám v hlavě, rozmyslím si to, sednu si k mobilu a koukám na videa na youtube, většinou s letní tématikou.
Včera jsem skoro celý den byla doma, k večeru jsem se převlékla, namalovala, vyžehlila vlasy a vyšla jsem konečně ven za kamarádkou. Upřímně řečeno, zase jsem si dost zahřešila a snědla asi 2 cheesburgery, jako správné prase :D. Po příchodu domů jsem se koukala na nějaký film, mám pocit a byla jsem na notebooku... další zvláštní věc ... na notebooku jsem tak často, ale nikdy se neodhodlám k tomu, něco pro vás napsat... repspektivě ... nemám nikdy žádný nápad na to o čem vůbec psát.

Vzhledem k tomu, že mi hrozí naprosto OTŘESNÁ, ODPORNÁ, NECHUTNÁ známka z matiky, musím na ní pořád koukat. A to i z toho důvodu, že výklady mého učitele naprosto nechápu a tak se musím vždycky kouknout na výklad od jiného učitele na internetu. V pondělí píšeme z práva, pololetka z práva. Z práva, které mi příjde naprosto složité, nepochopitelné a tak moc časově náročné. V pondělí budu ještě psát test ze španělštiny, který jsem měla psát už minulý týden, ale to jsem chyběla, haha:D. V úterý to je čeština a zkoušení z matiky (prosím pěkně, matika na sedm) a aby toho nebylo málo, píšeme ze slovíček z angičtiny. Ve středu možná opět matika. Čtvrtek už celkem odpočinkový, ale pátek píšeme z účetnictví, které mi příjde taky relativně DOST náročné a pro mě naprosto NEPOCHOPITELNÉ!:-)


Rozhodla jsem se, že zítra začnu cvičit, respektivě, budu se SAKRA snažit se k tomu dokopat, protože upřímně řečeno, nebude to úplně nejlehčí... Mimo to, jsem se domluvila s kamarádkama, že s nima začnu opět tančit, protože na mě už zcela jistě začíná jít vidět, že prostě moc necvičím. Tréninky budu mít každé pondělí a středu k večeru, hodina a půl pohybu nezabije, že :D. Navíc v pondělí to bude fajn, protože ve středu kromě matiky nemám nějak vyloženě těžké předměty, které by se nedali např. do 6 hodin odpoledne naučit, když mám krátce školu a ve středu mám taky krátce školu a navíc mám jen ve čtvrtek (na který se logicky ve středu učím) jen 3 předměty a tělocvik, samozřejmě některé předměty mám 2hodinové.

Kromě toho, že mám relativně dost hnusné, teda ne relativně, ale opravdu dost hnusné známky z matiky a imt, mám neklas. z tělocviku, což je celkem v pohodě, protože nám učitel řekl, že to dochodíme v dalším pololetí nebo teď (ale budeme muset chodit s klukama na tv nebo s jinými holkami), což upřímně řečeno, ne díky nechci, vidím to na další pololetí :D.

2k15

3. ledna 2016 v 11:48 | C. |  Diary
Vítám Vás u článku, který jsem dlouho promýšlela, jestli vůbec napíšu, nakonec jsem si řekla, že ano, protože nejsem na dlouhé proslovy s poděkováním všem, co mi něco v roce 2015 dali, atd... Nakonec jsem se rozhodla, protože jsem měla u článku, který jsem původně chtěla napsat absolutní okno a nevěděla jsem po 3 větě, co Vám napsat, mám tady pro Vás shrnutí roku 2015 a všechny zlomové věci, které se mi v něm přihodily.
2016, 2015, and new year image

LEDEN 2k15

Měsíc, kdy jsem potkala mého nejlepšího kamaráda. Ačkoliv se to stalo až ke konci měsíce, je to pro mě jedna z nejdůležitějších věcí, které se mi za tento rok přihodili a jsem za to nesmírně ráda. Taky jsem dostala mobil, což bylo pro mě relativně dost zvratné, protože jsem začala více fotit.

ÚNOR 2k15

Asi nejlepší Valentýn, který jsem kdy zažila. S mojí top trojkou, takže dvěmi spolužačkami jsme pořádaly u mě přespávačku, protože jsme neměli ani jedna z nás kluka a ani nikoho, s kým bychom jsme mohli Valentýna trávit. Konečně jsem se přestala trápit nad jednou osobou, která se kě mě nechovala tak, jak jsem chtěla a tak jsem uznala za vhodné, že bude nejlepší celé přátelství ukončit.

BŘEZEN 2k15

Tento měsíc se asi nic zvláštního nestalo, kromě toho, že jsem začla více chodit do fitka, ještě více se bavit a scházet s nejlepším kamarádem, což byl samozřejmě nejlepší krok, který mohl být.