2k15

3. ledna 2016 v 11:48 | C. |  Diary
Vítám Vás u článku, který jsem dlouho promýšlela, jestli vůbec napíšu, nakonec jsem si řekla, že ano, protože nejsem na dlouhé proslovy s poděkováním všem, co mi něco v roce 2015 dali, atd... Nakonec jsem se rozhodla, protože jsem měla u článku, který jsem původně chtěla napsat absolutní okno a nevěděla jsem po 3 větě, co Vám napsat, mám tady pro Vás shrnutí roku 2015 a všechny zlomové věci, které se mi v něm přihodily.
2016, 2015, and new year image

LEDEN 2k15

Měsíc, kdy jsem potkala mého nejlepšího kamaráda. Ačkoliv se to stalo až ke konci měsíce, je to pro mě jedna z nejdůležitějších věcí, které se mi za tento rok přihodili a jsem za to nesmírně ráda. Taky jsem dostala mobil, což bylo pro mě relativně dost zvratné, protože jsem začala více fotit.

ÚNOR 2k15

Asi nejlepší Valentýn, který jsem kdy zažila. S mojí top trojkou, takže dvěmi spolužačkami jsme pořádaly u mě přespávačku, protože jsme neměli ani jedna z nás kluka a ani nikoho, s kým bychom jsme mohli Valentýna trávit. Konečně jsem se přestala trápit nad jednou osobou, která se kě mě nechovala tak, jak jsem chtěla a tak jsem uznala za vhodné, že bude nejlepší celé přátelství ukončit.

BŘEZEN 2k15

Tento měsíc se asi nic zvláštního nestalo, kromě toho, že jsem začla více chodit do fitka, ještě více se bavit a scházet s nejlepším kamarádem, což byl samozřejmě nejlepší krok, který mohl být.DUBEN 2k15

Příjmací řízení na SŠ.
A s tím je spojeno přijetí i na moje obě vysněné školy, kam jsem chtěla jít. Ideální zkušenost, ověření si toho, jestli se opravdu umím učit a nebo jestli se neumím kousnout. No očividně se učit umím!:-) Samozřejmě s dubnem přišlo i relativně důležité rozhodnutí a to na jakou střední tedy půjdu, když jsem na obě přijata.

KVĚTEN 2k15

Tento měsíc se nestalo nic extra zvláštního nebo nic, co bych si pamatovala. Protože už končil rok, byly moje dny ve škole pohodovější, lepší, opravdu to rychleji utíkalo.

ČERVEN 2k15

Poslední měsíc mojí školy. Nejvíc času jsme trávili asi plánováním akademie a rozlučky. V červnu jsem psala taky školní proslov, který celkem sklidil úspěch, což jsem se relativně i divila :-D.

ČERVENEC 2k15

Tábor, kde jsem byla na začátku prázdnin. Tábor mi umožnil vidět kamarádky, které jsou z Čech a tak nemám možnost s nimi trávit čas. Jinak určitě pak následoval asi týden doma, který byl super, protože jsem ho trávila tím, že jsem chodila ven s kamarádkami a pak samozřejmě DOVOLENÁ! Nejvíc užitá dovolená, která byla pro mě asi jedním z nejlepších momentů v roce 2015.

SPREN 2k15

Ještě pár dní, které jsem strávila na dovolené. A pak příjezd a oslava mých 16-tých narozenin! <3 Kromě toho, jsem samozřejmě jela i za moji bifi Tinou, se kterou jsem se viděla po relativně dlouhé době!:-) Kromě toho jsem byla x krát na bazéně, u známých a nebo jsem byla prostě venku s kamarády.

ZÁŘÍ 2k15

Asi nejtěžší měsíc co se týče školy, protože jsem přišla do úplně nového kolektivu a musela jsem si zvyknout na úplně novej harmonogram, ale taky na učitele, předměty a styl učení.

ŘÍJEN 2k15

Nic extrémně zajimavého, až na to, že jsem byla týden v nemocnici, kvůli zánětu žaludku. Jinak jsem většinu času trávila doma nebo ve škole.

LISTOPAD 2k15

Už jsme začínali péct cukroví. Kromě toho, že jsem začala 30Day shred a toho, že jsem ji kvůli nemoci nedokončila, jsem taky měla uveřejněn článek na úvodní stránce blog.cz a překonali jsme hranici 1400 lidí na blogu! <3

PROSINEC 2k15

Vánoční atmosféra, dokoupené dárky a nekonečné večerní balení dárků. Jedny Vánoce doma s rodiči, další den se sourozenci a další s rodinou ze strany taťky. Další den oslava dcery mého bratrance, takže prostě celkem nabitý poslední 2 týdny měsíce. Pak samozřejmě Silvestr, který jsem slavila jen s rodinou a nekonečné hovory s mojí kamarádkou Kristen!<3

Vaše C.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 3. ledna 2016 v 15:07 | Reagovat

Moc hezký a přehledný soubor důležitých momentů v minulém roce. Velmi klíčové bylo přijetí na obě vybrané školy a rozhodnutí, kterou vybrat.
Do nového roku ti přeji štěstí, zdravíčko, dobrou náladu a úspěchy ve všem, na co sáhneš. :-)

2 *Anne *Anne | Web | 3. ledna 2016 v 18:11 | Reagovat

Gratuluju ke kamarádovi a přijetí na obě školy :) Přeju hodně úspěchů.

3 Tereza. Tereza. | Web | 4. ledna 2016 v 17:45 | Reagovat

Je to krásný shrnutí :) ale tyjo nevím jestli bych já osobně to dokázala takto sepsat :D
P.S. omlouvám se za moji delší neaktivitu :)

4 Andey Andey | Web | 6. ledna 2016 v 21:28 | Reagovat

Tak to jsi si ten rok pořádně užila. Gratuluji k přijetí na obě školy. :)
Tak šťastný nový rok a ať je lepší než ten předchozí. :)

5 Clo♡ Clo♡ | Web | 7. ledna 2016 v 16:36 | Reagovat

skvělý článek, doopravdy. :) jeden z mála, u kterého jsem doopravdy hltala slova od začátku až úplně do konce. a vypadá to, že 2015 byl pro tebe fajn, za což mám samozřejmě moc radost. :)
taky jsem v 2k15 potkala mého nejlepšího kamaráda, sice o půl roky později než ty, ale i tak, pro mě nejlepší a zároveň nejhorší věc, která se mi stala. :D :)

6 werangummi werangummi | Web | 10. ledna 2016 v 1:39 | Reagovat

Krásný článek, je vidět, že jsi měla skvělý rok, tak přeji, ať je ten letošní ještě lepší, ať rok 2015 překoná:)
Gratuluji s přijetím na obě dvě tvé vysněné střední školy, jsi opravdu dobrá, mě to čeká letos, doufám, že budu úspěšná přinejmenším jako ty, doufejme:)
A gratuluji k překročení hranice 1400 lidí na blogu, než se naděješ, budeš mít překonanou hranici 2000 lidí!:)

7 bychristine bychristine | Web | 16. ledna 2016 v 11:32 | Reagovat

Tydle články o uplynulém roce mám moc ráda :)
Úplně jsi mi tím připomněla rok 2014, kdy jsem taky řešila přijímačky a pak novou školu. Byl to pro mě dost zlomový rok.
Tak přeju ať je 2016 ještě lepší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama