Březen 2016

štěstí jménem nejlepší kamarádka

2. března 2016 v 22:06 | C. |  Diary
Dnes jsem si ve škole uvědomila, jak moc pro mě znamená moje nejlepší kamarádka. Jak už to ke mě patří, miluji plánovat budoucnost. Ať už to, co si koupím, to kde pojedu, jak budu trávit prázdniny, jak budu pracovat, kde budu studovat. Včera jsem se čistě ze zvědavosti koukala na byty v Praze. Bože, zamilovala jsem se do nejméně tří bytů. Nejčastěji to byly překrásné byty, s terasou či bazénem, obrovským oknem v obyváku a samozřejmě situovány tak, že vytvářel výhled neskutečně nádherný pohled.
Protože chci studovat na vysoké škole obor (ano, přemýšlím nad vysokou, když jsem v prváku) který není u nás, ale v Brně, Olomouci a Praze, rozhodla jsem se, že nejlepší nápad bude nejspíš Praha (tam tedy obor taky je :-D). A plánování budoucnosti s nejlepší kamarádkou začlo. Moje nejlepší kamarádka T. na vysokou nechce (což plně chápu, je moc chytrá a myslím, že pokud jí vysoká neláká, uživí se se svým mozkem i tak dobře:-D), ale i tak se mnou do Prahy chce jet (v Praze si najde práci lépe, není totiž z města a znáte to). Takže jsme dnes s T. dneska koukali na minimálně 82402 bytů a u všech si říkali, zda-li to je přímo ten náš budoucí byt.
A v tu chvíli jsem si dnes uvědmila, že to celé není o bohatsví, luxusně vybaveném domě nebo čemkoliv jiném, ale o tom, že toho, čeho si vážím je prostě moje nejlepší kamarádka. Můj parťák do života.

stay motivated!

1. března 2016 v 22:46 | C. |  Diary
Po týdnu jarních prázdnin jsem se nečekaně musela vrátit do školy. Bohužel. Pondělí by relativně šlo, protože jsem měla pouze pět hodin, jelikož mi jedna hodina (konkrétně ekonomie). V pondělí mi bylo špatně, ani můj tréning mi nepomohl, což mě docela překvapilo, protože mě většinou přestane bolet hlava, když něco dělám... Ovšem, musí to být věc u které se nemusím plně soustředit (škola, úkoly, psaní článku, atd.) protože v ten moment, mě hlava bolí ještě více. Po příchodu domů a následném snězení večeře jsem se šla osprchovat, odmalovat, znáte to... Nachystat si školní tašku, napsat si tahák , nachystat si tašku do školy a následně jít spát... Ono je na mě docela brzo, jít spát v 23, protože většinou usnu až kolem 12 hodiny večerní... Tentokrát to bylo však trošku jiné, protože každé pondělí chodím spát dříve (protože vstávám v 6 a to je pro mě neskutečné peklo, jelikož běžně vstávám v 7). Dnešní den (tedy úterý) se ale neskutečně lišil od těch běžných... A proč? Odpadla mi 0. hodina.

Ale nebojte, ono se mi to vrátilo. Zítra mám místo jedné hodiny matiky, rovnou tři hodiny. Takže buď ve škole umřu nudou a tím, že budu muset přemýšlet nebo příjdu mrtvá. Dneska je za mnou test a neskutečně nepříjemná věc- slohovka! A proč? Protože jsme měli téma o lásce... Ono by to asi nebyl problém, nicméně... Mě se ve slohovce opakoval výraz "láska, slovo a výraz" hned několikrát. No uvidíme, jestli to bylo opravdu tak hrozné.