Červenec 2016

Vacation Time!

21. července 2016 v 23:34 | C. |  Diary
Szia!

Jsem unavená jak blázen, nemám nic přednastaveného, tak aspoň, že mám už zabaleno, žejo :D.
Tímhle článkem Vás chci upozornit na to, že budu 15 dní neaktivní. A to protože...

I NEED VITAMIN. SEA
Letošní rok pojedu opět do Turecka, přesně do toho samého hotelu, v jakém jsme byli minulý rok. Nemůžu se dočkat, celé prázdniny jsem byla zatím pouze doma, protože jsem byla nejprve nemocná a později jsem byla v PRG, atd. Původní plán byl odletět na dovolenou 19.7. ale bohužel to nevyšlo, tudíž odletíme 22.7. kolem 5 hodiny ranní.

Všechny prosím o pochopení této "delší" neaktivity, samozřejmě vše vynahradím spoustou článků o dovolené, spoustou článků o tom, co jsem dělala, možná i OOTD, uvidíme :D.

[edit 21.7. 23:33] sedím v obyváku v županu a přetahuji písničky do mobilu a taťkovi do mp3
[edit 22.7. 00:33] písničky ready, jdu se dát do kupy a v 1:44 vyrážíme

Prague - 14.7. - 15.7.

16. července 2016 v 20:39 | C. |  Diary
Szia!
Opět v Praze. Prahu miluji, miluji cestu metrem, miluju Václavák a miluju obyčejné sezení na lavičce. Ovšem... Do doby, než musím něco najít. Pro upřesnění, je třeba říct, že je to protože, mám problémy s orientací. Nenavidím mapy, GPS navigace a ulice. Pokud se mě rozhodnete někdě navigovat, řekněte mi, kde je poblíž obchod, věřte nebo ne, takhle to najdu bez problému. Ale jakmile mi někdo řekne, že je to na ulici Národni a popisné číslo, budu věc vzdálenou 600 metrů hledat téměř hodinu. Ano, i to se mi stalo :D :D.

Do Prahy jsem jela se sestrou. Jely jsme ve čtvrtek, kolem 4 hodiny odpoledne. Bohužel jsme nestihly zarezervovat místo ve voze ASTRA, takže nám nezbylo nic jiného, než se spokojit s obyčejným kupé a sezením u dveří (na místo preferovaného sezení u okna). Aspoň jsme si řekly, že můžeme jíst zákusky, které RJ nabízí. Sestra si chtěla koupit sushi a ja tvarohový koláč. Myslíte, že něco z toho měli? Samozřejmě, že ne :D. Díky Colours, se vše bleskurychle vyprodalo, paráda :D.

HAUL - Shoes, Drugstore

8. července 2016 v 21:31 | C. |  Haul, New in
První oficiální haul!
Szia! Dnešní haul je zaměřen převážně na boty a drugstore.com. Vše jsem nakoupila cca v červnu, ale jelikož jsem neblogovala a mám docela //nothing 2 post// krizičku, rozhodla jsem se, že Vám tu aspoň hodím tady toto :).

1. Naprosto skvělé, kožené boty značky Tommy Hilfiger. Objednala jsem si je z USA, z oficiální stránky -> tommy.com.
Cena byla cca 89 $. Abych byla upřímná, jsou moc pěkné a jsem s nimi moc spokojená.
2. Parfém Cerruti 1881 - Pour Femme. Byl objednán z parfums.cz a byl v akci. Proč ne, řekla jsem si, když jsem viděla cenu okolo 549,- Kč. Vůně mě velice příjemně překvapila a rozhodně patří k mým favoritům z mých parfémů.
3. Boty Ralph Lauren - slip on. Absolutně vůbec si nepamatuji cenu. Jsou objednány přímo z -> ralphlauren.com. Musím říct, že jsou v reálu mnohem hezčí než na fotkách z internetu a na noze vypadají skvěle. Ať už k jeansům nebo ke kraťasům. K jeanovině prostě sedí!:-)


Úsměv byl vždy lehčí, než vysvětlování toho, co se děje.

5. července 2016 v 17:49 | C. |  Téma týdne
Čas na to, abychom se zamysleli.
Kolikrát jsme se usmáli, aniž bychom se usmát chtěli? Kolikrát jsme se usmáli, abychom nemuseli vysvětlovat okolí, co se vlastně děje. Kolikrát jsme se usmáli, abychom něco skrývali?
Děláme to všichni, někdo častěji, někdo méně často.

A je to vlastně správně? Dle mého názoru, to někdy není na škodu. Není potřeba, aby každý věděl, co se děje. Není potřeba, aby nás viděl náš nepřítel, jak se trápíme. Není třeba, aby viděl ten, kdo nám ublížil, že nám opravdu ublížil. Někdy je prostě třeba jít hrdě se zdviženou hlavou, než s hlavou dolů...

Je však otázkou, zda-li to je lepší nebo pouze lehčí. Jestli to je o naší lenosti někomu vysvětlovat, proč se zrovna neusmíváme nebo naopak o tom, že je nám to pohodlnější, kvůli soukromí.
co se vlastně stalo...

4. července 2016 v 0:56 | C. |  Diary
Poslední článek jsem napsala v Březnu.
Měla jsem milionkrát chuť Vám napsat a říct, co se děje. Nikdy jsem to ale neudělala. Sama nevím proč, plánovala jsem poslední 2 měsíce velký comeback a to, jak Vám řeknu, jak jsem šťastná. No zpětně bych Vám spíš měla říkat, jak jsem byla naivní a hloupá, nevadí, i to se stává.

Od března jsem byla "permanentně" nemocná. Týden doma, týden ve škole, 3 týdny doma, 2 dny ve škole, pak zas doma. Neměla jsem čas psát. Když jsem byla nemocná, neměla jsem absolutně žádnou chuť psát a vůbec jsem nevěděla o čem bych Vám napsala, protože články o ničem 2x nemusím, rozhodla jsem se, že Vám napíšu, až příjde vhodný čas.
Upřímně řečeno, furt jsem to odkládala. Teď po neskutečném odstupu od blogu, jsem se konečně cítila "připravená" na to, abych se opět vrátila. Navíc mi bylo líto, že jsem rok zpět založila blog a najednou bych na něj neměla ani psát. Vlastně je pravda, že jsem dost přemýšlela nad tím, že bych si založila blogspot a tenhle blog kompletne ukončila. Nechala bych ho samozřejmě, ať nadále existuje, rozhodně bych jej nemazala, abych se jednou za čas mohla kouknout, co jsem psala a hlavně si občas zavzpomínat.

Nu, teď jsou konečně prázdniny, takže nemusím řešit ani školu a testy kolem, protože díky neskutečné absenci bylo opravdu co dohánět. Ještě jsem zapomněla dodat, že Vám sem hodím pár fotek, ať zhruba vítě, co se dělo, ale nějak extrémně podrobně je tu pitvat nebudu, to opravdu ne.

1. moje milované místo v Ostravě 2. neskutečně skvělé jídlo v restauraci, kde jsem byla před oficiální otvířačkou 3. přírůstek, který jsem si ihned zamilovala 4. srdcová zaležitost aka centrum