co se vlastně stalo...

4. července 2016 v 0:56 | C. |  Diary
Poslední článek jsem napsala v Březnu.
Měla jsem milionkrát chuť Vám napsat a říct, co se děje. Nikdy jsem to ale neudělala. Sama nevím proč, plánovala jsem poslední 2 měsíce velký comeback a to, jak Vám řeknu, jak jsem šťastná. No zpětně bych Vám spíš měla říkat, jak jsem byla naivní a hloupá, nevadí, i to se stává.

Od března jsem byla "permanentně" nemocná. Týden doma, týden ve škole, 3 týdny doma, 2 dny ve škole, pak zas doma. Neměla jsem čas psát. Když jsem byla nemocná, neměla jsem absolutně žádnou chuť psát a vůbec jsem nevěděla o čem bych Vám napsala, protože články o ničem 2x nemusím, rozhodla jsem se, že Vám napíšu, až příjde vhodný čas.
Upřímně řečeno, furt jsem to odkládala. Teď po neskutečném odstupu od blogu, jsem se konečně cítila "připravená" na to, abych se opět vrátila. Navíc mi bylo líto, že jsem rok zpět založila blog a najednou bych na něj neměla ani psát. Vlastně je pravda, že jsem dost přemýšlela nad tím, že bych si založila blogspot a tenhle blog kompletne ukončila. Nechala bych ho samozřejmě, ať nadále existuje, rozhodně bych jej nemazala, abych se jednou za čas mohla kouknout, co jsem psala a hlavně si občas zavzpomínat.

Nu, teď jsou konečně prázdniny, takže nemusím řešit ani školu a testy kolem, protože díky neskutečné absenci bylo opravdu co dohánět. Ještě jsem zapomněla dodat, že Vám sem hodím pár fotek, ať zhruba vítě, co se dělo, ale nějak extrémně podrobně je tu pitvat nebudu, to opravdu ne.

1. moje milované místo v Ostravě 2. neskutečně skvělé jídlo v restauraci, kde jsem byla před oficiální otvířačkou 3. přírůstek, který jsem si ihned zamilovala 4. srdcová zaležitost aka centrum


Tento týden je zvláštní, letos jsem po osmé a naposledy (přesně v tenhle moment, si člověk uvědomí, jak čas rychle utíká) jet na tábor. Dva dny před odjezdem mě začlo bolet v krku, den před odjezdem mi bylo řečeno, že mám zánět dutin. Což znamenalo jediné -> nikde nejedu a musím být 7 dní doma s antibiotiky. Perfektní začátek prázdnin, nicméně jelikož mám jet v druhé polovině července na dovolenou, řekla jsem si, že se raději opravdu vyležím, abych byla na dovolenou opravdu zdravá.

Upřímně řečeno, jsem doma pár dní, ale příjde mi to jako věčnost. Navíc některé dny je fakt krásně, takže bych se nejraději opalovala, což bohužel nemůžu, protože s antibiotiky se na slunce nemůže, tak to po dobrání antibiotik honem doženu.

Aby toho nebylo málo, společná dovolená s mojí bff výjdě už letos (!!!) Nemůžu tomu opravdu uvěřit, že se letos vrátíme po 4 letech na místo, kde jsme se poznaly. Už teď doufám, že si to užijeme na 100%. Navíc to je skvělá příležitost, proč si koupit to a tamto. Já, jakožto naprostý maniak, do nakupování plavek, kterých mám mimochodem nových asi 7 (budeme se tvářít, že je možnost, že je vůbec stihnu unosit :D). Letos jsem neodolala ani VS a musela jsem si alespoň jedny koupit a myslím, že potřebuju ještě další. Mám vyhlídlé asi 4 potencionální nové přírůstky.

1. fotka z JK s koněm od sestřenky, je úžasný! 2. milovaná PRG 3. OOTD, můj milovaný trenchcoat a samozřejmě moje 2 metrové nohy :D 4. fotka z jednoho z prvních jarních dnů, na milovaném místě, kde tak ráda přemýšlím
A teď opravdu čistě ke mě.
Kromě toho, že jsem často nemocná, což jsem milionkrát v tomhle článku zmínila, jsem docela často v mé milované Praze.
K Praze se váže jedna věc, měla jsem školení, které se skládalo z několika částí, za jeden se zfouknout rozhodně nedá, takže jsem si jej rozkouskovala na 2 části a ta druhá mě ještě čeká. První jsem absolvovala minulý týden. Ta polovina školení byla rozdělená ještě na další 2 části. První byla na Václaváku - > Žádný problém, tam dojdu z hlaváku raz dva (myslím, že to zvládne naprosto každý, ale budeme dělat, že jsem naprosto šikovná). Druhá část byla na ulici Národní, dle internetu byl bod A (Václavák) a bod B (Národní) vzdálen 8 minut chůze. No, řekněme to tak, že vzhledem k mému skvělému orientačnímu smyslu, jsem místo hledala, bloudila, zoufale chodila našla po 52 minutách (!!!). Ano, i to se dá. :D
Mimochodem, zkoušela jsem i navigaci přes mobil, jenomže vždycky jsem šla podle šipky, po 3 minutách chůze jsem vždy zjistila, že jsem zabočila špatným směrem a musím se opět vrátit. To máte tak, když místo doleva zahnete doprava a naopak. No, nevadí :D. Důležité je, že jsem došla a ještě měla čas na oběd.

Kromě toho, že Prahu miluju a miluju celkově jen sezení na lavičce a nic nedělání, miluju cestovat. Ovšem nejlépe letadlem. Vlaky mi taky nevadí, i když...
České drahy absolutně u mě nehrozí, raději jedu o hodinu dříve nebo později, abych nemusela jet ČD, jež vlaky mi připomínají dobytčáky. K tomu, že vlaky vypadají, jako kdyby se psal rok 99', wifi ve vlaku opravdu nehrozí a při pohledu na toalety vás přejde potřeba. Z tohoto důvodu preferuji RJ, nejlépe vůz 1 - > ASTRA. Pro lidi, kteří ASTRU neznají, jedná se o vůz, který má sedadla po dvou, vůz je otevřený. Předně je důležité říct, že ve voze je KLIDOVÁ ZÓNA a každé sedadlo má naproti obrazovku, na které může hrát hry, být jednoduše na internetu, číst noviny nebo koukat na filmy. Navíc je ve voze omezen servis, tudíž Vás stevard/ka "vyruší" pouze 3x. Ve voze si však nekoupíte zákusy, apod., pouze balené potraviny (sushi, croissant, haribo medvídky nebo sušené ovoce). Během jízdy OSTRAVA-PRAHA si můžete 3x dát zadarmo překapávanou kávu, mošt nebo čaj. Skvělá možnost pro lidi, kteří si ve vlaku chcou odpočinout, možná na chvíli usnout. Víte, nejvíce se při každé jízdě bojím, že si sednu někde, kde bude někdo chtít mermomocí komunikovat a hrozně navázat kontakt, což by se prostě v klidové zóně stát nemělo.

Bohužel minule, když jsem jela RJ Astrou, nastoupila třída cca 12 letých dětí. Takže o tichu a klidu jsem si mohla nechat jen zdát :-). Na cestě zpět to samé, tentokrát 9 leté holky. No, nevadí :D.

Myslím, že u této koláže nemusím ani popisovat, všude jsem já, fotky od března, tak aspoň vidíme, jak jsem se změnila.
No, zatím se loučím a příště opravdu napíšu :D. Chci se k tomu vrátit, docela mi to chybělo :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Werangummi Werangummi | Web | 4. července 2016 v 10:52 | Reagovat

Říkala jsem si, co se s tebou stalo, že jsi na blog přestala psát. Naprosto tě chápu, pokud bych byla takhle dlouho nemocná, nejspíš bych taky neměla na blog a psaní článků ani pomyšlení.
S tím táborem mě to moc mrzí, taky bych byla smutná, ale hlavní je, aby jsi byla zdravá na tu dovolenou, pořádně to vylež. :)
Ta dovolená s tou kamarádkou, to je krásný. Jsem ráda za tebe, že vám to vyšlo. Určitě to bude paráda. :)
Prahu miluju, je to moje srdeční záležitost, už jsem tam ale strašně dlouho nebyla a vážně mi to chybí. Ty fotky aach, nádhera! :)
České dráhy taky nemusím. Neustálá zpoždění, přervané vagóny lidmi, a ty vagóny nekomentuju. Astrou jsem nikdy nejela, Regio Jet sice znám a slyšela jsem na něj samou chválu, ale ještě jsem s ním také neměla žádnou zkušenost :)
Jo a, na fotkách ti to strašně sluší! :)
Super článek, jsem hrozně ráda, že jsi se vrátila. Zase si tě dávám do oblíbených blogů. Chyběla jsi mi. :)

2 Elis Elis | Web | 4. července 2016 v 12:18 | Reagovat

To se tak někdy v životě semele, buď nemoc, nebo náročný život, ale hlavně že jsi zpět, je léto děje se plno věcí a bude o čem psát, jen mít na to čas... :-)

3 Broken girl Broken girl | Web | 4. července 2016 v 17:23 | Reagovat

Navigace v mobilu je nejlepší věc, kterou kdy někdo vymyslel :D Fakt nevím, co bych bez ní dělala. I na školní výlet jsem šla podle ní ;) Jinak přeji, aby si se co nejdříve uzdravila ;)

4 steel32 steel32 | Web | 5. července 2016 v 8:58 | Reagovat

si dokážu představit to dohánění ve škole, to nemocnění muselo bejt fakt super :DDD ale zvládla si to :))
to jídlo na tý fotce vypadá mega zajímavě :D
a hej, já čd musím jezdit skoro každej den, zvlášť protože ani jinej spoj nemám a od prahy to mám docela kousek :D takže absolutně vím o čem mluvíš!! :D

5 Celene Celene | Web | 5. července 2016 v 10:26 | Reagovat

Ty jo, to je psycho, bejt tak hodně nemocná :/ a teď znova, když si měla jet na poslední tábor, chuďátko :( tábory jsou boží do dneška na ně ráda vzpomínám, mrzí mě, že Ti to nevyšlo :/ ale tak snad vyjde aspoň ta dovolená s BFF místo toho :-)

6 Celene Celene | Web | 5. července 2016 v 13:05 | Reagovat

děkuju :-) to tričko jsem právě ukořistila ve výprodeji a měli poslední dva kusy :/ tak doufám, že XL bude stačit :D :D jsem nadšená, že se Ti tak líbí můj design, vlastní dílo ;-) (ok, přiznávám, nápad je malilinko obšlehnutý z tumblr :D ale jinak vlastní dílo!! :D ) nastavit to na blogu bylo peklo, trvalo mi to 7 hodin, což bylo víc, než jak dlouho jsem to plácala ve photoshopu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama